ما به شما معنای واقعی مهاجرت رو تقدیم میکنیم

صفر تا صد کار شما رو با مناسب ترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب مهاجرت انجام خواهیم داد و شما رو حتما به نتیجه دلخواهتون میرسونیم.

ماموریت ما

آورو به معنی طلوع دوباره است، آورو یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان انتاریو  به ثبت رسیده است (شماره ثبت 300933652) در آورو بر آن شدیم تا تجربه 10 ساله خود در زمینه (مهاجرت کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، ویزای توریستی و کار) را با صداقت و شفافیت تمام در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و مناسب‌ترین راه را برایتان در نظر می‌گیریم. سپس قدم‌به‌قدم در کنارتان هستیم. 

شرکت آورو با مدیریت آقای امیر علا معیری مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا (R532525) با داشتن کارشناسان با تجربه و دلسوز و دانش بروز در تمامی ساعات روز پاسخگوی شما عزیزان میباشند. رسالت ما  کاستن از نگرانی شما و نشان دادن بهترین و کم ریسک ترین مسیر مهاجرتی میباشد. دانش بروز مجموعه و بررسی علل صدها پرونده ناموفق به شما عزیزان برای رسیدن به بهترین نتیجه کمک شایانی خواهد کرد. طی 10 سال خدمات مهاجرتی، پرونده های کثیری از شما عزیزان را به پرونده های موفق مهاجرتی تبدیل کردیم و گواه این امر میزان رضایت بالای مشتریان ماست.

نماینده رسمی دانشگاه های:

راه حل ما

آوروو یک شرکت مهاجرتی است که هدف اصلی آن کمک به افرادی است که تصمیم دارند محل زندگی خود را تغییر دهند. با توجه به اینکه مهاجرت یک فرآیند پر استرس و نگرانی است، آوروو این هدف را با برنامه ریزی دقیقی برای کم کردن استرس ها و دغدغه ها دنبال کرده و همواره در این مسیر پیشرفت کرده است. شرکت آوروو با ارائه اطلاعات رایگان و گسترده، سعی دارد تا دست سودجویان و افرادی که به زندگی دیگران اهمیتی نمی دهند را کوتاه کند و همچنین با ایجاد رقابت سالم در بازار، رشد تمامی شرکت های مهاجرتی را تضمین کند که در نهایت به سود همگان خواهد بود. این شرکت با اصول و ارزش هایی که بر پایه انصاف و کیفیت استوار است، تلاش می کند تا مشتریان خود را با خدمات عالی و قابل اعتماد خود راضی و مطمئن سازد.

این بار آمار و ارقام صحبت میکنه

99

رضایت مشتریان

5000

تعداد مشتریان

4500

تعداد پذیرش

3

کشور ها

افراد بزرگ پشت مجموعه ما

Tallat
Tallat Khan CMO
Qasim
Qasim Sales Manager
Mojtaba
Mojtaba Sarwar Managing Partner
Ala
Amir Ala Moayeri CEO

نظرات شما

درباره ما

آورو یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان انتاریو به ثبت رسیده است (شماره ثبت 300933652) در آورو بر آن شدیم تا تجربه 10 ساله خود در زمینه (مهاجرت کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، ویزای توریستی و کار) را با صداقت و شفافیت تمام در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و مناسب‌ترین راه را برایتان در نظر می‌گیریم. سپس قدم‌به‌قدم در کنارتان هستیم. شرکت آورو با مدیریت آقای امیر علا معیری مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا (R532525) با داشتن کارشناسان با تجربه و دلسوز و دانش بروز در تمامی ساعات روز پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

تماس با ما

2024 | تمامی حقوق نزد آوروو محفوظ میباشد

طراحی و ساخت توسط: آرت آرک